نانو و رزین کاری نمای ساختمان

    پوشش نانو

 

اجرای پوشش نانو یا رنگ نانوروی نمای ساختمان به دو دلیل انجام میشود. بعضی از پوششهای نانو عایق هستند ، بدین معنی که از آنها برای ایزولاسیون استفاده میشود. در واقعی عایقی که به صورت مایع است و به وسیله قلم مو براحتی برروی سطح قابل اجراست ، کاربرد دیگر رنگ یا پوشش نانو ، نوعی محافظ بر روی

نانو و رزین نما
نانو و رزین

بخشهای دیگر است ،

 

برای مثال اجرای پوشش نانو بر روی نمای ساختمان باعث میشود متریال اصلی محافظت شود ، سطح کمتر دچار آلودگی و خاک گرفتگی گردد و ظاهر اولیه خود را حفظ کند. نمای ساختمان از هر نوعی که باشد آجر ، سیمان ، رنگ ، سنگ ویا حتی شیشه اجرای پوشش نانو باعث تمیز ماندن، ضد آب شدن و کثیف و فرسوده نشدن نمای ساختمان می شود.

 

اجرای پوشش نانوروی نما به دو دسته تقسیم میشود:

 

نماهای قدیمی و فرسوده: اگر نمای ساختمان شما در طول سالها و به دلیل قرار گرفتن در معرض باران و هوای آلوده پوسته کرده، شوره زده و دچار کثیفی و فرسودگی شده میتوان ابتدا با شستشو با دستگاه واتر جت سطح نمارا تمیز کرد و پس از خشک شدن، اجرای پوشش نانو انجام میشود و نمای ساختمان شما که کاملا تمیز شده بسیار نوتر جلوه می کند و برای چندین سال تمیز، نو و بدون تغییر رنگ و شکل باقی میماند.

 

نماهای تمیز و نو یا در حد نو: برای نماهای تمیز و نو احتیاج به شستن با واتر جت نیست و پس از یک مرحله کاری مختصر اجرای پوشش نانو با دستگاه انجام میگیرد. بدیهی است در صورت تمیز و نو بودن ساختمان , کارفرما هزینه کمتری را نسبت به زمانیکه نما نیاز به ساب و شستشو دارد پرداخت مینماید.

 

    رزین

 

رزین مایعی براق کننده است که بر روی سنگ و آجر نما اجرا میشود تا محافظ نما باشد.

 

رزین بر پایه کوپلیمرهای اکریلیک است که با اجرای آن بر سطح نما از نفوذ آب به داخل جلوگیری می کند و محافظ بسیار خوبی برای نمای ساختمان می باشد. رزین به صورت یک لایه بی رنگ روی سطح نشسته، سطح را ضد آب کرده، رنگ را تغییر نمی دهد و همچنین حالت خیسی و براقیت بیشتر به نما می دهد. همچنین این محصول سطح نما را در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند که باعث طول عمر سنگ و آجر میشود.

 

برای اجرای رزین ابتدا نما را شستشو میدهیم سپس رزین یا براق کننده را که محصولی آماده استفاده می باشد با قلمو یا پیستولت کم فشار اجرا میکنیم. برای کسب نتیجه بهتر اجرای حداقل دو لایه پشت سر هم لازم می باشد.

همین الان با ما تماس بگیرید و عایق کاری نمای ساختمان خود را به ما بسپارید

 تلفن تماس با کارشناس : ۹۴  ۲۵ ۴۸۰ - ۰۹۱۲